„Bajkowe czwartki w bibliotece”

Bajkowe czwartki w bibliotece" - pod takim tytułem odbywa się czytanie bajek dzieciom z przedszkola w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gołyminie-Ośrodku.

Od kilku lat we czwartki zapraszamy na spotkania do biblioteki grupy maluchów a także uczniów kl. „0" na czytanie bajek z wyświetlaniem ich za pomocą slajdów. Umożliwia to nam sprzęt multimedialny znajdujący się w Wiosce Internetowej.
Dzieci chętnie uczestniczą w takich spotkaniach. Uważnie słuchają czytanych im bajek, odpowiadają na zadawane im pytania. Odwiedzają bibliotekę i czytelnię oglądają nowo zakupione dla nich książeczki.
W ten sposób zaprzyjaźniają się z książką i biblioteką - stają się naszymi czytelnikami, zachęcając także swoich rodziców.
Oferta księgozbioru naszej biblioteki jest bardzo różnorodna i bogata.
Zachęcamy do korzystania ze zbiorów biblioteki oraz do czytania prasy, którą również można wypożyczać.